Tërshëra
Tërshëra është një central energjik i shëndetshëm e pasur me vlera të mëdha ushqyese për shëndetin. Shtimi i tërshërës në dietën tuaj do t’ju bëjë të dukeni dhe të ndiheni…
Lexo me shume
Banane me biskota
Banane me biskota Qëroni lëkurën dhe shtypeni bananen me pirun deri kur të bëhet në formë pureje.Më pas puresë me banane hidhini pak qumësht për përftuar një masë më të…
Lexo me shume
Fileto pule e mbushur me djathë parmixhano
Fileto pule e mbushur me djathë parmixhano Me kujdes ndani gjoksin e pulës horizontalisht në mes, por pa i shkëputur plotësisht dy pjesët. Midis dy pjesëve vendosni pak piper, borzilok…
Lexo me shume
Rizoto me pulë dhe kërpudha
Rizoto me pulë dhe kërpudha Në një tenxhere të madhe, nxehim vajin dhe skuqim mirë, nga të dyja anët filetot dhe kërpudhat. Pasi të skuqen, i heqim dhe i lëmë…
Lexo me shume
FLETËPALOSJE
Ofertat jane te vlefshme 22 Dhjetor-6 Janar
Lexo me shume